Home > Klára pomáhá > Projekty

Projekty

Nahlédněte a společně s námi tvořte dobré smysluplné věci.
Fandíme pečujícím
Osvětová kampaň "Fandíme pečujícím" si klade za cíl upozornit na problematiku péče a situaci pečujících v ČR. Součástí kampaně je i televizní spot. Navštivte www.fandimepecujicim.cz
Potravinová pomoc
Ve spolupráci se spolkem Potravinová banka pro Brno a Jihomoravský kraj, z.s. distribuujeme potraviny a drogerii zdarma pro pečující a pozůstalé.
Pošli hru a hračku
Kdo má doma nepotřebné hračky a hry, odešle je nebo předá do sídla naší organizace.
Kreativní obchůdek
Projekt využívá nepotřebný materiál k výrobě užitečných produktů. Nabízí pracovní příležitosti pečujícím, pozůstalým, seniorům a zdravotně znevýhodněným.
Když můžu pomůžu
Projekt je určen pro ty, kdo se chtějí stát dobrovolníky stěžejních dvou projektů organizace — pomoc pečujícím a pozůstalým a na pomoc v  oblasti osvěty.
Muzikoterapie
Cílem muzikoterapie je zlepšení celkové kvality života pomocí léčebných hudebních prostředků.
Pro místní komunity
Projekt Pro místní komunity je zaměřen na stmelování místních komunit a vytváření vstřícného a přátelského prostředí v obcích a v místních lokalitách ve městech.
 
 

Mohlo by Vás zajímat

Na akcích v novém zeleném stanu

Akce opět začínají a my se těšíme, že se s Vámi budeme moci zase setkávat. Ať už na různých jarmarcích, workshopech nebo jiných akcích, vždy jsme řešili, jak zabezpečit své zázemí a ochránit se před sluníčkem nebo případným deštěm.

Do teď se nám nepodařilo zajistit vhodnou "střechu nad hlavou", která by v rámci našich finančních možností spojovala kvalitu a zároveň lehkou a jednoduchou dopravu a manipulaci.

Nedávno jsme však dostali skvělou nabídku od společnosti Expodum.sk, která nabízí nůžkové zahradní stany v různých provedeních a barevných variantách. Bez pomoci velké síly a nástrojů je za pár minut stan postavený.

Je to pro nás velkorysý dárek a my moc děkujeme Expodum.cz za to, že díky nim se v jakémkoliv počasí můžeme potkávat na akcích Klára pomáhá pod novým, žlutým stanem.

Těšíme se na Vás!
Tým Klára pomáhá, z.s.

Kalendář akcí